Share |

Rauma Cup 2019-2020

Ottelu nro

Aika

Kotijoukkue

Vierasjoukkue

Tulos

1

10:00-10:05

HC KISSO

Möllit

2

10:05-10:10

Pallovarmat

Park The Bus

3

10:10-10:15

NTK

Hc Kiljanders

4

10:15-10:20

HC KISSO

Pallovarmat

5

10:20-10:25

Möllit

NTK

6

10:25-10:30

Park The Bus

Hc Kiljanders

7

10:30-10:35

HC KISSO

NTK

8

10:35-10:40

Möllit

Park The Bus

9

10:40-10:45

Pallovarmat

Hc Kiljanders

10

10:45-10:50

HC KISSO

Park The Bus

11

10:50-10:55

Möllit

Hc Kiljanders

12

10:55-11:00

Pallovarmat

NTK

13

11:00-11:05

HC KISSO

Hc Kiljanders

14

11:05-11:10

Möllit

Pallovarmat

15

11:10-11:15

Park The Bus

NTK

16

11:15-11:20

HC KISSO

Möllit

17

11:20-11:25

Pallovarmat

Park The Bus

18

11:25-11:30

NTK

Hc Kiljanders

19

11:30-11:35

HC KISSO

Pallovarmat

20

11:35-11:40

Möllit

NTK

21

11:40-11:45

Park The Bus

Hc Kiljanders

22

11:45-11:50

HC KISSO

NTK

23

11:50-11:55

Möllit

Park The Bus

24

11:55-12:00

Pallovarmat

Hc Kiljanders

25

12:05-12:10

HC KISSO

Park The Bus

26

12:10-12:15

Möllit

Hc Kiljanders

27

12:15-12:20

Pallovarmat

NTK

28

12:20-12:25

HC KISSO

Hc Kiljanders

29

12:25-12:30

Möllit

Pallovarmat

30

12:30-12:35

Park The Bus

NTK

31 välierä

12:40-12:45

Runkosarjan 1

Runkosarjan 4

32 välierä

12:45-12:40

Runkosarjan 2

Runkosarjan 3

33 välierä

12:40-12:45

Runkosarjan 1

Runkosarjan 4

34 välierä

12:45-12:50

Runkosarjan 2

Runkosarjan 3

35 välierä

12:50-12:55

Runkosarjan 1

Runkosarjan 4

36 välierä

12:55-13:00

Runkosarjan 2

Runkosarjan 3

37 Finaali

13:05 – 13:10

Välierän voittanut

Välierän voittanut

1

14:00-14:05

KoPu

SäbäGängi

2

14:05-14:10

Hornan kattila

MrKonat

3

14:10-14:15

HOMEJUUSTO

Dog pack 08

4

14:15-14:20

ROK

Kourujärven Koitto

5

14:20-14:25

Lettipäät

KoPu

6

14:25-14:30

SäbäGängi

Hornan kattila

7

14:30-14:35

MrKonat

HOMEJUUSTO

8

14:35-14:40

Dog pack 08

ROK

9

14:40-14:45

Kourujärven Koitto

Lettipäät

10

14:45-14:50

KoPu

Hornan kattila

11

14:50-14:55

SäbäGängi

HOMEJUUSTO

12

14:55-15:00

MrKonat

Lettipäät

13

15:00-15:05

Dog pack 08

Kourujärven Koitto

14

15:05-15:10

ROK

KoPu

15

15:10-15:15

Hornan kattila

HOMEJUUSTO

16

15:15-15:20

SäbäGängi

Kourujärven Koitto

17

15:20-15:25

MrKonat

ROK

18

15:25-15:30

Dog pack 08

Lettipäät

19

15:30-15:35

KoPu

HOMEJUUSTO

20

15:35-15:40

SäbäGängi

ROK

21

15:40-15:45

Hornan kattila

Kourujärven Koitto

22

15:45-15:50

MrKonat

Lettipäät

23

15:50-15:55

Dog pack 08

KoPu

24

15:55-16:00

SäbäGängi

Lettipäät

25

16:00-16:05

Hornan kattila

Kourujärven Koitto

26

16:05-16:10

MrKonat

Dog pack 08

27

16:10-16:15

ROK

HOMEJUUSTO

28

16:15-16:20

KoPu

MrKonat

29

16:20-16:25

SäbäGängi

Dog pack 08

30

16:25-16:30

Hornan kattila

ROK

31

16:30-16:35

HOMEJUUSTO

Lettipäät

32

16:35-16:40

Kourujärven Koitto

KoPu

33

16:40-16:45

SäbäGängi

MrKonat

34

16:45-16:50

Hornan kattila

Dog pack 08

35

16:50-16:55

HOMEJUUSTO

Kourujärven Koitto

36

16:55-17:00

ROK

Lettipäät

37 puo. väli

17:05-17:10

Runkosarjan 1

Runkosarjan 8

38 puo. väl

17:10-17:15

Runkosarjan 4

Runkosarjan 5

39 puo. väl

17:15-17:20

Runkosarjan 2

Runkosarjan 7

40 puo. väl

17:20-17:25

Runkosarjan 3

Runkosarjan 6

41 välierä

17:30-17:35

Voittaja ottelusta 37

Voittaja ottelusta 38

42 välierä

17:30-17:40

Voittaja ottelusta 39

Voittaja ottelusta 40

Finaali

17:45-17:50

Voittaja ottelusta 41

Voittaja ottelusta 42