Joukkueet jatkavat toimintaansa asteittain

31.05.2020

Ensi viikolla joukkueidemme toiminnat alkavat asteittain ja viranomaisten ohjeita noudattaen. Jos haluat mukaan joukkueidemme toimintaan, niin olethan rohkeasti yhteydessä joukkueen yhteyshenkilöön.

Rauman SalBan kauden 2020-2021 joukkueet ja harrasteryhmät ovat seuraavat:

Harrasteryhmät:

Salibandykouluryhmät 13-, 14- ja 15-syntyneille
Yhteyshenkilö: Joni Rokosa (joni.rokosa@salba.fi)

Aikuisten harrastesäbäryhmä
Yhteyshenkilö: Jukka Nurmi (jukka.nurmi@salba.fi)

Tyttöjoukkueet:

E-tytöt (09-11 -syntyneet)
Yhteyshenkilö: Juha Haapavuori (juha.haapavuori@salba.fi)

D-tytöt (07-08 -syntyneet)
Yhteyshenkilö: Johanna Salminen (johanna.salminen@salba.fi)

C-tytöt (05-06 -syntyneet)
Yhteyshenkilö: Niina Heinonen (niina.heinonen@salba.fi)

AB-tytöt (00-04 -syntyneet)
Yhteyshenkilö: Elina Hannula (elina.hannula@salba.fi)

Poikajoukkueet:

F2-pojat (2012-syntyneet)
Yhteyshenkilö: Joni Rokosa (joni.rokosa@salba.fi)

F1-pojat (2011-syntyneet)
Yhteyshenkilöt: Henna Ahlqvist (henna.ahqvist@salba.fi & Jenni Talosaari (jenni.talosaari@salba.fi)

E2-pojat (2010-syntyneet)
Yhteyshenkilöt: Anne Porkola (anne.porkola@salba.fi) & Satu Paukamainen (satu.paukamainen@salba.fi)

E1-pojat (2009-syntyneet)
Yhteyshenkilöt: Riikka Heino (riikka.heino@salba.fi & Satu Hämäläinen (satu.hamalainen@salba.fi

D2-pojat (2008-syntyneet)
Yhteyshenkilö: Kerttu Viljanen (kerttu.viljanen@salba.fi)

D1-pojat (2007-syntyneet)
Yhteyshenkilö: Susanna Uusi-Marttila (susanna.uusi-marttila@salba.fi)

C2-pojat (2006-syntyneet)
Yhteyshenkilö: Rami Nieminen (rami.nieminen@salba.fi)

C1-pojat (2005-syntyneet)
Yhteyshenkilö: Rami Peltomaa (rami.peltomaa@salba.fi)

B2-pojat (03-04 -syntyneet)
Yhteyshenkilö: Maarit Arvo (maarit.arvo@salba.fi)

B-pojat (03-04 -syntyneet)
Yhteyshenkilö: Sanna Nurmi (sanna.nurmi@salba.fi)

A-pojat (00-02 -syntyneet)
Yhteyshenkilö: Tapio Lakkinen (tapio.lakkinen@salba.fi)

Aikuisjoukkueet:

Naiset edustus (1-divisioona)

Naiset 2 (4-divisioona)

Miehet edustus (Suomisarja)

Miehet 2 (3-divisioona)

Yhteyshenkilö: Joni Rokosa (joni.rokosa@salba.fi)

Miehet 40:
Yhteyshenkilö: Lauri Jalonen (lauri.jalonen@salba.fi)

08.07.2020Mikko Immonen seuran puolipäiväiseksi työntekijäksi ja samalla myös miesten edustusjoukkueen uudeksi sopimuspelaajaksi
06.07.2020Rauman SalBan miesten edustusjoukkueelle uusia sopimuksia ja muutama lähtijä
04.06.2020Joukkueidemme valtakunnallisten karsintojen lohkot ja pelipaikat
31.05.2020Joukkueet jatkavat toimintaansa asteittain
25.05.2020Rauman SalBa hakee puolipäiväistä työntekijää
18.05.2020Kauteen valmistavat turnaukset tulevat jälleen
15.05.2020Edustusjoukkueidemme lohkot kaudella 2020-2021
12.05.2020SalBan miesten edustusjoukkue nousee Suomisarjaan kaudelle 2020-2021
08.05.2020Aino ja Ella Tuomela ovat matkustaneet kahden vuoden ajan Raumalle pelaamaan salibandyä ja edessä näkyy jo kolmas kausi
04.05.2020Kaudesta 2009-2010 asti Rauman SalBan naisten edustusjoukkuetta edustanut Miia-Maija Lilja jatkaa myös kaudella 2020-2021

Siirry arkistoon »