Share |
Rantafutis
Perjantai 28.6
Aika Kenttä 1 Tulos
18:00-18:30 Rantarock 98´ vs deatacne  6-3
18:30-19:00 Lapijoen Toverit vs Team EWD  1-3
19:00-19:30 Beach Co. vs FC Passin Kiskat  7-1
19:30-20:00 F.C SONTASAKKI vs Rantarock 98`  2-8
20:00-20:30 Lapijoen Toverit vs Möröt  2-4
20:30-21:00 Beach Co. vs FC Yölintu  0-4
 
Aika Kenttä 2 Tulos
18:00-18:30 Velempokot vs Karhunkaatajat  2-4
18:30-19:00 Möröt vs Fc avuttomat  4-3
19:00-19:30 Fc Yölintu vs PeTo  3-2
19:30-20:00 deatacne vs Velempokot  2-4
20:00-20:30 Team EWD vs Fc Avuttomat  1-4
20:30-21:00 FC Passin Kiskat vs PeTo  2-5

Rantafutis
Lauantai 29.6
Aika Kenttä 1 Tulos
10:00-10:30 AC Analthunder vs VOJAVOJA 2-3
10:30-11:00 Karhunkaatajat vs F.C SONTASAKKI 4-0
11:00-11:30 Fc Hessut vs Fc Baywatch 7-1
11:30-12:00 T-FOX vs La Massia 1-3
12:00-12:30 Deatacne vs F.C SONTASAKKI 6-3
12:30-13:00 Fc Lössi vs T-FOX 3-3
13:00-13:30 SPIKEBALL näytösottelu
13:30-14:00 Lapijoen Toverit vs Fc Avuttomat 0-7
14:00-14:30 FC Passin Kiskat vs Fc Yölintu 3-4
14:30-15:00 deatacne vs Karhunkaatajat 7-2
15:00-15:30 Fc Baywatch vs Atletico Camara 2-2
15:30-16:00 Rantarock 98 vs Grabbepojat (miehet 1/16) 7-0
16:00-16:30 AC Analthunder vs Karhunkaatajat (miehet 1/16) 8-0
16:30-17:00 Velempokot vs HuPa (miehet 1/16) 5-1
17:00-17:30 FC Hessut vs FC Lössi (sekasarja 1/8) 2-2 rp.
17:30-18:00 La Massia vs FC Baywatch (sekasarja 1/8) 7-0
18:00-18:30 Rantarock 98´ vs Beach Co
(miehet 1/8)
5-1
18:30-19:00 SPIKEBALL näytösottelu
19:00-19:30 FC Hessut vs FV West Coast
(sekasarja 1/4)
3-1
19:30-20:00 Rantarock vs PeTo (miehet 1/4) 4-3
20:00-20:30 SEKASARJAN FINAALI La Massia vs Hessut 1-3
20:30-21:00 MIESTEN FINAALI Yölintu vs Rantarock 98` 2-6
Aika Kenttä 2
10:00-10:30 HuPa vs Grabbepojat 5-2
10:30-11:00 Rantarock 98` vs Velempokot 2-2
11:00-11:30 Atletico Camara vs FC POYM 4-1
11:30-12:00 AC Analthunder vs HuPa 3-1
12:00-12:30 Rantarock 98´ vs Karhunkaatajat 6-1
12:30-13:00 Fc Baywatch vs FC POYM 3-9
13:00-13:30 FC West Coast vs La Massia 2-3
13:30-14:00 Team EWD vs Möröt 3-2
14:00-14:30 AC Analthunder vs Grabbepojat 4-0
14:30-15:00 SPIKEBALL näytösottelu
15:00-15:30 Fc Lössi vs La Massia 0-7
15:30-16:00 Beach Co vs Team EWD (miehet 1/16) 1-0
16:00-16:30 PeTo vs Möröt (miehet 1/16) 5-1
16:30-17:00 Fc Avuttomat vs Passin Kiskat (miehet 1/16) 4-3 rp.
17:00-17:30 FC West Coast vs FC POYM (sekasarja 1/8) 6-0
17:30-18:00 Atletico Camara vs T-FOX (sekasarja 1/8) 1-5
18:00-18:30 AC Analthunder vs PeTo
(miehet 1/8)
4-6
18:30-19:00 Fc Avuttomat vs VOJAVOJA
(miehet 1/8)
2-6
19:00-19:30 La Massia vs T-FOX
(sekasarja 1/4)
7-0
19:30-20:00 Yölintu vs VOJAVOJA (miehet 1/4) 1-0
 
 
Aika Kenttä 3
10:00-10:30  
10:30-11:00  
11:00-11:30 Fc Lössi vs FC West Coast 0-10
11:30-12:00 VOJAVOJA vs Grabbepojat 9-1
12:00-12:30  
12:30-13:00 FC Hessut vs Atletico Camara 7-1
13:00-13:30  
13:30-14:00 Beach Co. vs PeTo 5-4
14:00-14:30 VOJAVOJA vs HuPa 2-3
14:30-15:00 Velempokot vs F.C SONTASAKKI 3-0
15:00-15:30 FC Hessut vs FC POYM 12-1
15:30-16:00 FC West Coast vs T-FOX 4-1
16:00-16:30 Fc Yölintu vs Lapijoen Toverit (miehet 1/16) 12-2
16:30-17:00 Deatacne vs VOJAVOJA (miehet 1/16) 1-3
17:00-17:30 SPIKEBALL näytösottelu
17:30-18:00  
18:00-18:30 Yölintu vs Velempokot
(miehet 1/8)
3-2
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
20:30-21:00