Joukkueen ottelut


C1 Haastaja jatkosarja 03
01.12.2018C1-pojat valkoinen - Classic Red9 - 6Raportti
01.12.2018SalPa - C1-pojat valkoinen8 - 4Raportti
09.12.2018SB Naantali - C1-pojat valkoinen6 - 3Raportti
09.12.2018C1-pojat valkoinen - SB Hirvensalo5 - 5Raportti
20.01.2019C1-pojat valkoinen - NTK Nakkilax - xPaikka
20.01.2019FBC Turku sininen - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
02.02.2019Classic Red - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
02.02.2019C1-pojat valkoinen - SalPax - xPaikka
16.02.2019SB Hirvensalo - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
16.02.2019C1-pojat valkoinen - SB Naantalix - xPaikka
02.03.2019NTK Nakkila - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
02.03.2019C1-pojat valkoinen - FBC Turku sininenx - xPaikka

C1 Haastaja alkusarja 03
06.10.2018C1-pojat valkoinen - SalPa3 - 3Raportti
06.10.2018SB Naantali - C1-pojat valkoinen6 - 1Raportti
14.10.2018C1-pojat valkoinen - UHV Bulls1 - 9Raportti
14.10.2018SB Hirvensalo - C1-pojat valkoinen5 - 4Raportti
27.10.2018C1-pojat valkoinen - FBC Turku sininen5 - 3Raportti
27.10.2018Classic Red - C1-pojat valkoinen2 - 8Raportti
04.11.2018NTK Nakkila - C1-pojat valkoinen10 - 0Raportti
04.11.2018C1-pojat valkoinen - Kaarinan Karhut4 - 7Raportti

C2 Haastasarja 04
13.10.2018SBS Masku - C1-pojat valkoinen3 - 9Raportti
13.10.2018C1-pojat valkoinen - SalPa5 - 7Raportti
28.10.2018SBS Lieto - C1-pojat valkoinen8 - 13Raportti
28.10.2018C1-pojat valkoinen - SBS Littoinen8 - 9Raportti
18.11.2018SalPa - C1-pojat valkoinen8 - 7Raportti
18.11.2018C1-pojat valkoinen - SB Somero8 - 5Raportti
08.12.2018C1-pojat valkoinen - SBS Masku14 - 5Raportti
08.12.2018SBS Littoinen - C1-pojat valkoinen4 - 13Raportti
06.01.2019SB Somero - C1-pojat valkoinen9 - 8Raportti
06.01.2019C1-pojat valkoinen - SBS Lietox - xPaikka
19.01.2019SBS Masku - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
19.01.2019C1-pojat valkoinen - SalPa4 - 8Raportti
10.02.2019SBS Lieto - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
10.02.2019C1-pojat valkoinen - SBS Littoinenx - xPaikka
24.02.2019C1-pojat valkoinen - SB Somerox - xPaikka
24.02.2019SalPa - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
03.03.2019SBS Littoinen - C1-pojat valkoinenx - xPaikka
03.03.2019C1-pojat valkoinen - SBS Maskux - xPaikka
16.03.2019C1-pojat valkoinen - SBS Lietox - xPaikka
16.03.2019SB Somero - C1-pojat valkoinenx - xPaikka

Tribal Cup C2-haastaja
22.09.2018Rangers/Pojat-04 - C1-pojat valkoinen7 - 4Raportti
22.09.2018C1-pojat valkoinen - TIKKURILAN TIIKERIT/P04 Punainen4 - 2Raportti
22.09.2018TIKKURILAN TIIKERIT - C1-pojat valkoinen7 - 6Raportti
22.09.2018C1-pojat valkoinen - Westend Indians/D05 Black4 - 10Raportti