Share |

päälogo


Uutiset

Rauman SalBan salibandyarpa palkintojen voittotaulukko (07.01.2020)
Palkinnot: Benelli New Alpan-sähköpyörä 1540€ Televesio - LG 55° Smart tv 1150€ Iso-Hannun yksityisnäytös 600€ Aurinkoilmanlämmitin AirPlus120..

19.01.2020  Lauantai-ilta on Meidän Kauppiksella yhtä juhlaa - FBC Turku 2 kaatui lukemin 12-1
17.01.2020  Lauantaina saadaan vieraita tält pualt jokke
11.01.2020  Meidän Kauppiksen vuoden ensimmäiset vieraat saapuvat Porista
15.12.2019  Vuoden viimeisen pelin pisteet jäivät Forssaan lukemin 13-9



Tulevat ottelut

19.01.2020 14:00C1-pojat valkoinen - IlvesPaikka »
24.01.2020 19:30SBS Wirmo - MiehetPaikka »
25.01.2020 11:00M40 - SBS KingsPaikka »
25.01.2020 13:00SC Weikot - C2-pojat
25.01.2020 16:00C2-pojat - YPA
25.01.2020 17:00Jeremy Hårdis - M40Paikka »
26.01.2020 11:00Steelers - C-tytöt
26.01.2020 13:00C-tytöt - Urbans
01.02.2020E1-Pojat - SB Naantali KeltainenPaikka »
01.02.2020E1-Pojat - SB Naantali ValkoinenPaikka »
01.02.2020 12:00PAATTISTEN PAMAUS - D2-pojatPaikka »
01.02.2020 15:00D2-pojat - SBS Masku ValkoinenPaikka »
01.02.2020 15:00SC Wolves - Miehet
08.02.2020Naiset - JSB-13
08.02.2020C1-pojat - Sudet SBPaikka »
08.02.2020Naiset - Karhut
08.02.2020 10:00TPS - D2-pojatPaikka »
08.02.2020 11:00C2-pojat - HappeePaikka »
08.02.2020 11:00C-tytöt - KooVee
08.02.2020 13:00D2-pojat - FBC TurkuPaikka »
08.02.2020 13:00Classic - C-tytöt
08.02.2020 14:00Steelers - C2-pojatPaikka »
08.02.2020 18:00Miehet - UHV BullsPaikka »
09.02.2020E1-Pojat - SBS Masku Sininen
09.02.2020TuSBy/Panthers - C1-pojatPaikka »
09.02.2020OU - E1-Pojat
09.02.2020 13:00C1-pojat valkoinen - Pirkat WhitePaikka »
09.02.2020 16:00KiU - C1-pojat valkoinenPaikka »
22.02.2020Sudet SB - C1-pojatPaikka »
22.02.2020 10:00C2-pojat - TPSPaikka »
22.02.2020 13:00C-tytöt - Steelers
22.02.2020 14:00M40 - HeViPaikka »
22.02.2020 15:00KalvKe - C-tytöt
22.02.2020 16:00SC Ryijy - M40Paikka »
22.02.2020 16:00KaKo - Miehet
22.02.2020 18:00FoSu - C2-pojatPaikka »
23.02.2020M-Team - C1-pojatPaikka »
23.02.2020 10:00Ilves - C1-pojat valkoinenPaikka »
23.02.2020 12:00C1-pojat valkoinen - SC UrbansPaikka »
01.03.2020SB Naantali Valkoinen - E1-Pojat
01.03.2020Naiset - KaPa-65
01.03.2020KeikY - E1-Pojat
01.03.2020C1-pojat - Nokian KrPPaikka »
01.03.2020Naiset - AFC Campus
01.03.2020 12:00D2-pojat - USBPaikka »
01.03.2020 15:00SB Naantali Sininen - D2-pojatPaikka »
01.03.2020 16:00IBK Meda - Miehet
07.03.2020C1-pojat - HappeePaikka »
07.03.2020 11:00C-tytöt - Classic
07.03.2020 14:00Urbans - C-tytöt