Share |

Urheilukarnevaali

Perjantai 29.6

                          Kenttä 1             Kenttä 2                Kenttä 3

17:30 – 18:00

Rantarock 98 - Pekon Toverit

Tulos:1-4

Fc Yölintu - Analthunder

Tulos:3-3

Fc Aava - FC SONTASAKKI

Tulos:3-3

18:00 – 18:30

Lapijoen Toverit - Karhunkaatajat

Tulos: 7-1

Beach Co - TeamKöösti

Tulos: 4-3

Grabbepojat - Fc Passin Kiskat

Tulos: 1-5

18:30 – 19:00

Hupa - Drunken Amigo´s

Tulos:8-1

Läntinen Kinkku – Pöltsamaa Kange

Tulos:4-0

La Massia – Fc Luckyones

Tulos:5-1

19:00 – 19:30

Fc Camara – Team Sandstorm

Tulos:2-3

CopaBananas – Fc West Coast

Tulos:1-6

Pekottomat – Fc Baywatch

Tulos:2-1

19:30 – 20:00

Fc Hessut – Fc Kambäkki

Tulos: 7-0

Fc Lössi – Fc PÖYM

Tulos:6-0

Rantarock 98 – Fc Yölintu

Tulos: 4-2

20:00 – 20:30

Pekon Toverit – Analthunder

Tulos:2-6

Fc Aava – Lapijoen Toverit

Tulos:5-1

FC SONTASAKKI - Karhunkaatajat

Tulos:1-3

20:30 – 21:00

Beach Co – Grabbepojat

Tulos:6-0

TeamKöösti – Fc Passin Kiskat

Tulos:7-5

Hupa – Läntinen Kinkku

Tulos:3-1

21:00 – 21:30

Drunken Amigo´s – Pöltsamaa Kange

Tulos:6-0

La Massia – Fc Camara

Tulos: 3-3

Fc Luckyones – Team Sandstorm

Tulos: 7-5

Lauantai 30.6

    

Kenttä 1

Kenttä 2

Kenttä 3

10:00 – 10:30

CobaBananas – Pekottomat

Tulos:7-4

Fc West Coast – Fc Baywatch

Tulos:6-0

Fc Hessut – Fc Lössi

Tulos:5-1

10:30 – 11:00

Fc Kämbakki – Fc POYM

Tulos: 5-3

Rantarock 98 – Analthunder

Tulos: 3-5

Pekon Toverit – Fc Yölintu

Tulos:4-7

11:00 – 11:30

Fc Aava – Karhunkaatajat

Tulos: 6-3

FC SONTASAKKI – Lapijoen Toverit

Tulos: 2-2

Beach Co – Fc Passin Kiskat

Tulos: 6-2

11:30 – 12:00

TeamKöösti – Grabbepojat

Tulos: 8-2

Hupa – Pölsemaa Kange

Tulos: 5-1

Drunken Amigo´s – Läntinen Kinkku

Tulos: 3-4

12:00 – 12:30

La Massia – Team Sandstorm

Tulos: 7-1

Fc Luckyones – Fc Camara

Tulos:8-2

CopaBananas – Fc Baywatch

Tulos: 3-1

12:30 – 13:00

Fc West Coast – Pekottomat

Tulos: 3-4

Fc Hessut – Fc POYM

Tulos: 7-0

Fc Kämbakki – Fc Lössi

Tulos: 6-2

13:00 – 13:30 Miesten pudotuspelit 1/16

ANALTHUNDER-

KARHUNKAATAJAT

TEAM KÖÖSTI-

DRUNKEN AMIGOS

BEACH CO-

PÖLTSAMAA KANGE

13:30 – 14:00 Miesten pudotuspelit 1/16

LAPIJOEN TOVERIT-

PEKON TOVERIT

FC AAVA-

RANTAROCK 98

FC PASSIN KISKAT-

LÄNTINEN KINKKU

14:00 – 14:30

Miesten pudotuspelit 1/16

HUPA- GRAPPEPOJAT

Miesten pudotuspelit 1/16

FC YÖLINTU- 

FC SONTASAKKI

Sekasarjan pudotuspelit

Toiseksi paras 2 - B4

14:30 – 15:00

Sekasarjan pudotuspelit

Kolmanneksi paras 2 - C4

C3 - D4

A3 - B3

15:00 – 15:30 Miesten pudotuspelit 1/8

A1/B4 – C2/D3

C1/D4 – B2/A3

B1/A4 – C3/D2

15:30 – 16:00

Miesten pudotuspelit

Miesten pudotuspeli 1/8

D1/C4 – A2/B3

Sekasarjan pudotuspeli 1/8

Toiseksi paras 2/B4 – Paras 2

Sekasarjan pudotuspelit 1/8

Kolmanneksi paras 2/C4 - A1

16:00 – 16:30

Sekasarjan pudptuspelit 1/8

C3/D4 – B1

Sekasarjan pudotuspelit 1/8

A3/B3 - C1

16:30 – 17:00

Miesten pudotuspeli 1/4

B1/A4/C3/D2 -

C1/D4/B2/A3

Miesten pudotuspeli 1/4

B1/A4/C3/D2 -

D1/C4 – A2/B3

17:00 – 17:30

Sekasarjan pudotuspelit 1/4

Toiseksi paras 2/B4/Paras 2 - Kolmanneksi paras 2/C4 - A1

Sekasarjan pudotuspelit

C3/D4/B1 - A3/B3/C1

17:30 – 18:00

Miesten Finaali

18:00 – 18:30

Sekasarjan Finaali