Share |

logo.jpg


Uutiset

Voitolla maajoukkuetauolle (20.11.2016)
SalBa ja sarjanousija LASB tarjoilivat Kauppiksen yleisölle jännää ja kainalohikeä koko 60 minuutin salibandyottelun ajan. Tiukan väännön jälkeen raumalaiset saivat..

18.11.2016  Tuplapeleillä kisatauolle
14.11.2016  Viikonloppuna tuplakotipelit, kiekkoa ja hyväntekeväisyyttä.
11.11.2016  Koirapaidoille iso vierasvoitto Espoosta
11.11.2016  Koirapaidat Oilersin vieraaksi

Joukkueiden uutiset

20.11.2016  Voitolla maajoukkuetauolle
18.11.2016  Tuplapeleillä kisatauolle
14.11.2016  Viikonloppuna tuplakotipelit, kiekkoa ja hyväntekeväisyyttä.
11.11.2016  Koirapaidoille iso vierasvoitto Espoosta
11.11.2016  Koirapaidat Oilersin vieraaksi
29.10.2016  Koirapaidat vierasvoittoon Oulussa


Tapahtumakalenteri

F2-poikien kotiturnaus (Tiistai  6.12.2016 9:30 - Tiistai 14:00)

F1-poikien kotiturnaus (Perjantai  6.1.2017 10:00 - Perjantai 19:00)

M2 kotiturnaus (Lauantai  7.1.2017 10:00 - Lauantai 15:00)

F1-poikien kotiturnaus (Sunnuntai  5.2.2017 9:00 - Sunnuntai 14:30)

F2-poikien kotiturnaus (Lauantai  1.4.2017 11:00 - Lauantai 15:00)



Tulevat ottelut

06.12.2016 11:00SBS Rupu - A-pojatPaikka »
06.12.2016 12:00D2-pojat - KaPa 65 valkoinenPaikka »
06.12.2016 14:00A-pojat - KoPoPaikka »
06.12.2016 14:00HFT - D2-pojatPaikka »
10.12.2016FBC Turku - E2-pojatPaikka »
10.12.2016SB Naantali Valkoinen - E2-pojatPaikka »
10.12.2016 10:00M35 - SatabandyPaikka »
10.12.2016 16:00M35 - KarhutPaikka »
11.12.2016 10:45FBT Pitu - F1-pojatPaikka »
11.12.2016 11:30F1-pojat - NTK NakkilaPaikka »
11.12.2016 13:00F1-pojat - FBT Karhut BluePaikka »
11.12.2016 13:45F1-pojat - FBT Karhut WhitePaikka »
17.12.2016 12:00FoSu - C1-pojatPaikka »
17.12.2016 15:00Happee Musta - C1-pojatPaikka »
18.12.2016 12:00HUPA - M2Paikka »
18.12.2016 12:00D2-pojat - NTK NakkilaPaikka »
18.12.2016 12:00B-pojat - TPS IIPaikka »
18.12.2016 14:00SBS Wirmo - B-pojatPaikka »
18.12.2016 14:00M2 - SBS RupuPaikka »
18.12.2016 15:00PIF Tulipallot - D2-pojatPaikka »
20.12.2016 18:30Nokian KrP - MiehetPaikka »
30.12.2016 18:30EräViikingit - MiehetPaikka »
06.01.2017 10:00F1-pojat - NTK NakkilaPaikka »
06.01.2017 12:00C1-pojat - SBS MaskuPaikka »
06.01.2017 12:30D2-pojat - SBS Masku TitansPaikka »
06.01.2017 14:00C1-pojat - SBS WirmoPaikka »
06.01.2017 14:30SB Somero - D2-pojatPaikka »
06.01.2017 14:30F1-pojat - FBT PituPaikka »
06.01.2017 17:30F1-pojat - USB BlackPaikka »
06.01.2017 19:00F1-pojat - USB BlackPaikka »
07.01.2017 10:00SBS Pori - M2Paikka »
07.01.2017 15:00M2 - FT UlvilaPaikka »
08.01.2017 11:00B-pojat - LeKiPaikka »
08.01.2017 13:00Ilves - B-pojatPaikka »
08.01.2017 17:00Miehet - IndiansPaikka »
14.01.2017 11:00D2-pojat - SheriffsPaikka »
14.01.2017 16:00D2-pojat - Karhut WhitePaikka »
14.01.2017 16:00Naiset - FBT Karhut 2Paikka »
14.01.2017 17:00Steelers - MiehetPaikka »
14.01.2017 18:00Naiset - KaKoPaikka »
15.01.2017 10:00D2-pojat - HFTPaikka »
15.01.2017 15:00D2-pojat - PunKuPaikka »
15.01.2017 17:00Miehet - TPSPaikka »
21.01.2017 11:00M2 - IskuPaikka »
21.01.2017 11:30FBT Karhut Blue - F1-pojatPaikka »
21.01.2017 13:00F1-pojat - FBT Karhut RedPaikka »
21.01.2017 13:45F1-pojat - FBT Karhut BlackPaikka »
21.01.2017 14:00HUPA - M2Paikka »
21.01.2017 15:15FBT Karhut Black - F1-pojatPaikka »
22.01.2017 11:00SB-Luja - C1-pojatPaikka »